مهاجرت | اعزام دانشجو به کانادا | اعزام دانشجو به سوئد | سینا ابراهیمی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مهاجرت

مهاجرت به کشورهای مختلفی همچون ایتالیا ، سوئد ، کانادا وهلند .
توسط وکیل به پایه یک دادگستری
مهاجرت به معنای جا به جایی از مکانی به مکان دیگر است . مهاجرت ممکن است به علت شرایط نا مساعد زندگی باشد . مانند : فقر ، بیماری ، کمبود غذا و بلایای طبیعی.
مهاجرت اگر توسط یک فرد حرفه ای و متخصص انجام نشود می تواند مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد .

اعزام دانشجو به سوئد

اعزام دانشجو به سوئد ، این کشور یکی از پرتقاضاترین کشورهای اروپایی برای ادامه ی تحصیل است . سطح بالای آموزشی دانشگاه های سوئد علت اصلی جذب دانشجویان به این کشور می باشد . 

اعزام دانشجو به ایتالیا

 اعزام دانشجو به ایتالیا ، کشور ایتالیا به علت آموزش عالی و پایین بودن هزینه ها ی تحصیل ، به یکی از مشهورترین کشورها برای تحصیل دانشجویان تبدیل شده است .

 

svenska-flaggan.jpg
sinavakil--22.jpg

اعزام دانشجو به هلند

هلند یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان است. شما با هر مدرکی که فارغ التحصیل شوید، حتی در دوره های یکساله، به شما اجازه داده میشود که یک سال بیشتر برای جستجوی کار در آن کشور اقامت نموده، در صورت اشتغال مناسب به مدت طولانی تر یا دائم اجازه زندگی و کار در آن کشور را دریافت نمایید.

اعزام دانشجو به کانادا

اعزام دانشجو به کانادا ، کانادا با داشتن بیش از 12 دانشگاه با سطح کیفیتی بالا ، تواسته است جز 200 دانشگاه برتر جهان قرار بگیرد .مهم ترین دلیل تمایل افراد برای تحصیل در کانادا، مقرون به صرفه بودن هزینه های تحصیل ، در این کشور است .
اعزام دانشجو به هلند
اعزام دانشجو به کانادا

تحصیل در رشته ی داروسازی در ایتالیا

تحصیل در رشته ی داروسازی در ایتالیا ، رشته داروسازی یکی از رشته های پرطرفدار برای ادامه تحصیل در کشور ایتالیا است. اعتبار بالای دانشگاههای ایتالیا در رشته داروسازی و همچنین تحصیل در این رشته به زبان انگلیسی و در کنار اینها هزینه مناسب تحصیل ، همگی از ویژگی های بارز تحصیل در ایتالیا است .

تحصیل پزشکی در ایتالیا

تحصیل پزشکی در ایتالیا ، از مزیت های این کشور برای تحصیل در رشته ی پزشکی ، می توان به بالا بودن سطح کیفیت آموزشی اشاره کرد . کیفیت بالای آموزش در ایتالیا باعث شده ، تا بسیاری از علاقمندان به رشته های پزشکی برای ادامه تحصیل کشور ایتالیا را بهترین گزینه برای تحصیل در رشته ی پزشکی بدانند .
تحصیل در رشته ی داروسازی در ایتالیا
تحصیل رایگان پزشکی در ایتالیا

خدمات ما

اعزام دانشجو به ایتالیا
اعزام دانشجو به سوئد
اعزام دانشجو به کانادا
اعزام دانشجو به هلند

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید